Podając dane i klikając „Wyślij moje zgłoszenie”, zgadzasz się na uczestnictwo w opisanej w Regulaminie akcji upamiętnienia 100. Rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości („Akcja”), w tym na upublicznienie moich danych osobowych na pamiątkowej tablicy z napisem POLSKA!, który stanie się stałym elementem stadionu Legii („Tablica”).

Twoja zgoda obejmuje zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu: (i) weryfikacji przez Legię Twojej obecności na meczu Legii z Piastem Gliwice, który będzie rozegrany w dniu 15.12.2018 r. i (ii) umieszczenia i wieczystego zachowania Twojego imienia i nazwiska przez Legię na Tablicy. Niniejsza zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale bez jej udzielenia nie będzie możliwe wzięcie udziału w Akcji.

Zgodę na przetwarzanie danych można cofnąć w dowolnym momencie, np. poprzez przesłanie e-maila na adres „[email protected]” lub doręczenie pisma zawierającego oświadczenie o cofnięciu zgody w Punkcie Obsługi Klienta Legii.

Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. W związku z tym wycofanie zgody, którego skutkiem będzie nieumieszczenie Twoich danych na Tablicy możliwe jest jedynie do dnia 31.12.2018 r., po którym dane zostaną umieszczone na Tablicy. Po tym dniu, z uwagi na zlecenie produkcji Tablicy, wobec nabycia autorskich praw majątkowych do projektu Tablicy oraz konieczności zachowania integralności dzieła, Legia będzie przetwarzać Twoje dane na Tablicy, nawet pomimo późniejszego wycofania zgody, w szczególności na podstawie prawnie uzasadnionego interesu Legii polegającego na utrzymaniu w nienaruszonym stanie Tablicy oraz realizacji celów Akcji tj. uczczenia 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.